Consumer Reports перевірила, наскільки гарячий новий iPad

4

По «гарячих слідах» повідомлень про те, що «iPad 3» досить сильно (до створення дискомфорту) гріється під навантаженнями, все частіше з’являються останнім часом в Мережі, видання Consumer Reports провело кілька тестів над новим Apple iPad, використовуючи теплову фотокамеру.

Популярний журнал виявив, що iPad третього покоління насправді помітно гаряче свого попередника, і при постійних навантаженнях на процесор і графічні ядра, розігрівається в певних місцях до температури 46,5 градусів за Цельсієм.

Найвища температура (ті самі 46,5 градусів) була досягнута в іграшці Infinity Blade II на 45-й хвилині гри, тоді як iPad працював на підставці Smart Cover, радіомодуль 4G LTE був відключений, а зарядний пристрій підключено до електромережі.

При однакових умовах тестування, максимальна температура iPad третього покоління виявилася вище максимальної температури iPad 2 на 6,5 градусів Цельсія. Незважаючи на те, що новий планшет дійсно помітно гаряче попередника, тестувальники Consumer Reports запевняють, що практично ніякого дискомфорту це не створює (в це складно повірити, враховуючи немаленьку температуру).

Також Consumer Reports виявили неприємну штуку – акумулятор нового ipad а, під час інтенсивних навантажень на процесор і графічну підсистему планшета, відмовляється заряджатися від мережі. Найімовірніше, новий процесор A5X під навантаженнями настільки «ненажерливий», що «з’їдає» всю електроенергію, що віддається зарядним пристроєм, в результаті чого на зарядку батареї її вже не залишається.