Чудовий домашній робот Kuri надійшов у продаж

5

Kuri, домашній робот, почав відвантажуватися клієнтам, які оформили попереднє замовлення. Творцем Kuri Mayfield Robotics, є стартап, що належить компанії Bosch. Він повідомив, що доставка товару до клієнтів, що оформили попереднє замовлення, відбудеться до кінця 2017 року.

Продукт Kuri спочатку був представлений майже рік тому на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі, і з тих пір він неухильно стає все більш розумним.
Творці робота Mayfield хотіли створити пристрій, який буде не просто функціональним, але і може бути віртуальним членом сім’ї.

Маленький робот оснащений сенсорними датчиками, виразними очима, з вбудованою камерою і можливостями потокового мовлення, може спілкуватися через бортові динаміки, мікрофони і приводи жестової руху, смартфони. Також він обладнаний коліщатками, які допоможуть роботу здійснювати переїзд з однієї кімнати в іншу , а також проїжджати по декільком типам підлоги і килимів.

Пристрій призначений для автономного переміщення по будинку, навчання з часом, автоматичного захоплення речей, відтворення музики, аудіокниг. Це новий і сміливий підхід до впровадження робототехніки в цю сферу – особливо з урахуванням цінової позначки в 700 доларів.