Через бухгалтерської перевірки Fujifilm втратила $340 млн

4

Компанія Fujifilm втратила $340 млн із-за банальної бухгалтерської помилки. Минулого тижня акції підприємства впали на 4%, коли з’ясувалося, що знаменитий бренд з Японії допустив помилки в бухгалтерському доповіді.

За даними джерел, порушення були помічені в департаментах “Фуджі холдинг” в Японії та Австралії. За попередніми даними, очікувалося, що виправлення цих помилок обійдеться підприємству в 270 млн. тобто як мінімум. Все із-за того, що Fujifilm прострочила подання річного звіту, який необхідно було надати 31 березня. Публікацію відклали із-за необхідності розібратися з порушеннями, а в підсумку сторонні бухгалтери і юристи влаштували перевірку і виявили проблеми в документах.

12 червня в Fujifilm обіцяла представити широкий доступ повноцінний текст звіту про перевірку, а також річного звіту. В цей день виробник представив офіційне повідомлення стосовно перевірки незалежною компанією-ревізором. Порушення були зафіксовані в Австралії та Новій Зеландії, в результаті чого Fuji втратить 340 млн.

У головному офісі підприємства висловили глибоке співчуття всім, чиї інтереси торкнулася перевірка, вкладникам і акціонерам, а також взяли першорядні реакційні дії. Керівники підрозділів у Fuji Xerox в Новій Зеландії та Австралії і залишили свої посади, а крісло голови Fuji Xerox зайняв генеральний директор корпорації Fujifilm. Він, а також президент Fujifilm будуть отримувати знижені ставки на 10%