Британська поліція була оснащена дрона

0
5

Поліцейським з Великобританії вирішили надати літаючі дрони. Таким чином, керівництво хоче підвищити ефективність роботи підрозділів. І дійсно, з допомогою літаючих пристроїв легше наздоганяти злочинців, можна робити фотографії і відеозйомку місця злочину. Можливості поліції таким чином зростають. Для цього британським поліцейським надали DJI Inspire з камерами високої якості. Варто відзначити, що обладнали пристроями лише одне спеціальний підрозділ, в яку потрапили спеціально навчені офіцери.

Даний підрозділ на даний момент спеціалізується на екологічні злочини. Тобто населення вже не зможе непомітно пробратися в природоохоронну зону для того, щоб розвести там, наприклад, багаття. Їх тут же знімають на камеру за допомогою дронов. Сперечатися з таким доказом марно.

Також з допомогою літаючих безпілотників британські поліцейські знімають місця ДТП, що суттєво допомагає в судових розглядах. В майбутньому сфери використання дронів будуть розширювати. Їх можливості набагато більше, що, на думку фахівців, добре позначиться на загальному правопорядок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я