Блог і гаджетах і легкий спосіб переходу з Android на iOS

4

Часто власники мобільної техніки та інших гаджетів і пристроїв не знають про них майже нічого. Непрофесіонали купують техніку, виходячи з пікселів фотокамери і при цьому абсолютно не дізнаються, яка продуктивність смартфона і якими ще можливостями вона володіє. В блозі http://best-mobile.com.ua/ ви можете дізнатися дуже багато цікавого про різних гаджетах і техніці, познайомитися з незвичайними пристроями і функціями, навести довідки про планшетах, смартфонах, ноутбуках і аксесуарах. Наприклад, зараз на головній сторінці сайту ви знайдете топ оглядів найкращих смартфонів 2016 року.

Ви дізнаєтеся, чим так гарний Motorola Google Nexus 6. У цього телефону величезна відмінна продуктивність, камерою на 13 мегапікселів і 4 ядра, операційна система Android 5.0. Це найбільш очікуваний фаблет, який як і передбачалося, отримав хороші продажі. Любителі техніки неспроста зацікавилися цим апаратом, адже телефон зміг стати відмінною інвестицією, буквально у всьому випереджаючи час. На порталі детальної статті ви знайдете докладний огляд технічних характеристик і відео-огляд, а також відгуки користувачів про цей пристрій, і зможете отримати багато детальної інформації про Zenfone 6, iPhone 7, Xperia Z5, HTC M8 та інших моделях телефонів, планшетів та іншої техніки. Якщо ви хочете придбати свій перший iPhone і відмовитися від Android на користь iOS, читайте на сайті докладніше про те, як можна ефективно перейти на iPhone і дізнатися про різних «підводних каменях», які зустрічаються на шляху недосвідченого користувача. У нашій статті ми розповімо про найбільш популярних додатках Apple для переходу на операційну систему, про переміщення листів, а також інтеграції різних облікових записів Google, які вам необхідні в новому пристрої.

Також за допомогою цього додатка можна переміщати контакти, календарі, різні дані і настройки, облікові записи і програми, фотографії і відеозаписи. Файли можна синхронізувати з комп’ютера або передати через USB порт, користуючись зручно з нового телефону або експортуючи всю необхідну інформацію в максимально швидко. Це набагато зручніше, ніж переносити дані в новий телефон вручну, реєструватися в iOS і створювати собі новий аккаунт. Виробника вже давно знайшли спосіб швидкого переходу з Android на iOS без заминок. Сьогодні нею може скористатися кожен. Читайте статтю на порталі, і ви дізнаєтеся багато цікавого про техніку та її можливості