BlackBerry KEYone оснащений фізичною клавіатурою QWERTY

4

Розумні телефони з апаратними кнопками зникли як клас? Ні — якщо вірити компанії BlackBerry. Відбувся анонс незвичайної моделі KEYone. Раніше девайс фігурував як Mercury (у різноманітних «витоках»).

180-грамовий гаджет здатний похвалитися повним набором клавіш. Заявлена підтримка різних поєднань, жестів, а також реакції на тривалість натискання. Ще радує каркас корпусу, створений з анодованого алюмінію.

В іншому — жодної класики. Працює пристрій під управлінням операційної системи Android 7.1 Nougat. В якості процесора встановлений 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 625.

Новинка досить компактна. Діагональ IPS-екрану складає 4,5 дюйма, дозвіл — 1620 на 1080 пікселів. Сенсорна Панель.

Оперативної пам’яті на борту — 3 ГБ. Для зберігання даних є флеш-накопичувач об’ємом 32 ГБ. Мало місця? В наявності слот для microSD до 2 ТБ.

У ролі джерела живлення виступає батарея ємністю 3505 маг. Акумулятор обладнаний швидкої зарядкою Quick Charge 3.0. За графіку відповідає прискорювач Adreno 506. Доповнюють конфігурацію 2 камери: фронтальна на 8 МП і назад на 12 МП.

Крім іншого, є додаток DTEK, що забезпечує безпеку особистої інформації. У продаж KEYone надійде в квітні поточного року. Ціна в США — $549.