Безшумний Chuwi HiBox отримав цінник

4

Про незвичайний комп’ютері HiBox Hero стало відомо наприкінці минулого року. Однак, тоді ціна була таємницею. Тепер секретів немає. Просять за пристрій близько 140 американських доларів. Якщо для Вас це дорого, то рекомендуємо перейти на сайт continent-opt.ru” – тут багато різної комп’ютерної техніки на будь-який смак і гаманець.

До речі, девайс створений компанією Chuwi. Що цікаво, назва ПК спростилося до HiBox (на китайському ринку).

Апарат цікавий. Виглядає виріб як ТВ-приставка. Працює гаджет під управлінням 2 платформ — Android 5.1 і повноцінної Windows 10. Який ОС користуватися — вирішує власник.

Chuwi HiBox не видає ні звуку. Конфігурація позбавлена активного охолодження. Справжній подарунок для тих, що люблять тишу.

Технічна «начинка» пристойна. Є 4 ГБ оперативної пам’яті і 4-ядерний процесор Atom X5-Z8350. Функціонує чіп з тактовою частотою до 1,92 ГГц.

Прискорювач графіки вбудований — Intel HD Graphics 400. Вистачить для перегляду будь-якого відео і запуску невимогливих ігор.

Для зберігання даних служить накопичувач eMMC 5.0 об’ємом 64 ГБ. Мало місця? В наявності слот для карт SD. Ще є USB 3.0, Bluetooth 4.0, стандартний аудіо вихід, HDMI і два USB 2.0.

Джерело: http://www.continent-opt.ru