Автоматична email-розсилка і риѕ?-повідомлення

4

Розсилки по електронній пошті використовуються для рекламних кампаній, а також з різними іншими цілями. Це дуже зручний спосіб сповістити велика кількість абонентів про зміни, акції та цікаві пропозиції, знижки і оновлення асортименту. Для того, щоб заощадити свій час і не займатися добавкою сотень адрес електронної пошти вручну, краще всього скористатися віртуальним сервіс email розсилок тут, який стане відмінним інструментом інтернет-маркетингу для будь-якого типу бізнесу.

Ви можете створити серію листів за допомогою редактора і з легкістю вирішувати найскладніші завдання, проводити масштабні рекламні компанії, доставляти своїм потенційним клієнтам динамічний контент, а також отримувати статистику та аналіз ефективності розсилки. Самий зручний сервіс email розсилок в Росії – компанія «Еспутник», яка допоможе вам налагодити ефективний маркетинг, поліпшити прибуток і дати швидкий старт нової компанії. На офіційному сайті «Еспутника» є більше інформації про те, як працює така система створення віртуальних листів, а також перелік причин, завдяки яким це є ефективним рішенням для розсилки. Якщо хочете дізнатися, як зробити push-повідомлення на сайті, завітайте у відповідний розділ і навчитеся створювати невеликі інформаційні спливаючі вікна на сторінках вашого сайту для роботи з потенційним клієнтом.

Це дозволить вести онлайн-діалог з покупцем в той момент, коли він знаходиться в системі. Такі push-повідомлення можуть збирати IP-адреси відвідувачів, а займе налаштування спливаючого вікна якихось кілька хвилин. Вам потрібно буде приєднатися до системи Еsputnik, вибрати в налаштуваннях розділ push-повідомлень і натиснути на клавішу «Прив’язати сайт». Далі ви введете адресу електронного ресурсу, номер проекту і свій ключ АРІ. В кінці залишиться скопіювати отриманий скрипт і додати на свій сайт перед закриваючим тегом. Завдяки цьому у вас з’явиться можливість масово розсилати push-повідомлення і планувати сценарії, робити масштабні оповіщення всього в 3 кліка і миттєво набирати великі групи передплатників, налаштовувати триггерную розсилку. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес був насправді ефективним і працював завдяки інтернету, розвивався, ріс і приносив більше доходів, – зверніть увагу на поштовий маркетинг і розсилку, риѕ?-повідомлення і звертайтеся до Еsputnik – ми допоможемо вам вийти на новий рівень!