Аудиографическое супровід під час івентів

0
6

Ймовірно, що поодинокі заходи проводяться без спеціального обладнання, яке служить воспроизводителем графічного матеріалу. Особливо якщо мова йде про конференції, то різного роду графіки, статистика, фото, ролики та інший візуальний контент необхідний як повітря. Власне, для забезпечення відображення інформації слід подбати про наявність відповідного обладнання. Оренда світлодіодного екрану є найкращим способом проведення івенту на вищому рівні, сплачуючи всього за добу користування.

Подібне обладнання аж ніяк не змагається у вартісній категорії на ряду з мультимедійними дошками та її альтернативами. Це досить дороге задоволення і навіть оренда екрану для багатьох подієвих урочистостей може обійтися недешево. З іншого боку, мова йде про одноденної оренді, тому заради такого скромного строку не варто економити на організації заходу. Особливо, якщо контингент аудиторії геть не відповідає подібним економічним заходам.

Крім вигідного пропозиції, замовнику не доведеться переживати за встановлення та функціонування обладнання. Вся технічна сторона повністю забезпечується компанією Rentforall. Досить оформити замовлення і клієнт може переключити увагу на свою презентацію і склад графічного матеріалу, оскільки обладнання привезуть, встановлять, введуть в дію і налаштують.

В залежності від масштабів івенту, до уваги потенційних замовників 5 світлодіодних екранів з параметрами 3х2, 3,5х2, 4х2,5, 4х3 і 6х4 м. Самий маленький екран стане ефектним доповненням на момент проведення тренінгів і семінарів, мета яких полягає передати якомога більше інформації. На екрані з розмірами 3,5х2 м комфортно дивитися фільми і трансляції в режимі реального часу, а модель з габаритами 4х2,5 м нагоді для зображень дикої природи або при забезпеченні відеосупроводу.

Характеристика екрану 4х3 м вже можна використовувати при проведенні великих форумів і з’їздів, коли в залі збирається дві сотні глядачів і навіть людям з останніх рядів добре видно, що зображено на дисплеї. Найбільша модель здається в оренду при ретельному контролі фахівця компанії. Подібний світлодіодний екран дає якісну картинку при охопленні в 200 м. Відповідна візуальна майданчик явно посилить ефект сприйняття інформації і зробить виступ незабутнім.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я