Asus випустить новий смартфон Zenfone 4

0
17

Компанія Asus, хоч і значно відстала від своїх суперників у цьому питанні, але завершила процес створення нового телефону Zenfone. Очікується, що 19 серпня буде представлений новий гаджет Zenfone 4, який може виявитися флагманом, а може відразу кілька моделей.

У запрошеннях не вказано сама назва гаджета, але експерти ринку електроніки сміливо говорять саме про топовий смартфон. До цього в компанії намагалися зацікавити публіку яскравими тизерами, в яких була видна здвоєна камера і оптичний зум.

Згідно з чутками, Zenfone 4 отримає саме такі характеристики. Дизайн апарату більш ніж лаконічний – він не має вигнутого екрану або вузьких рамок. Смартфон укладений у металевий корпус і має домашню кнопку, під якою, ймовірно, розташується датчик відбитків.

Різні джерела говорять, що це всього лише одна з трьох моделей, які будуть представлені через 2 тижні. Очікується поява ще однієї моделі зі схожим дизайном і подвійною камерою, а також варіант в корпусі з цільного металу, у якого буде звичайна камера.