ASUS Transformer AiO – 18,4 моноблок-планшет під управлінням Windows 8 і Android

4

Лінійка незвичайних планшетів ASUS досить сильно розширилася в перший же день виставки Computex 2012.

Серед представлених пристроїв знайшлося чимало цікавого і незвичайного. Наприклад – великий 18,4″ “трансформер” ASUS Transformer AiO, легко перетворюється з моноблочного комп’ютера типу “все в одному” в окремий великий планшетник, здатний працювати відразу під управлінням двох операційних систем – Android і Windows 8.

Величезний планшет, який сидить в док-станції, являє собою самий звичайний моноблочний комп’ютер з 18,4″ “сенсорним монітором”. При бажанні «монітор» цього моноблочного комп’ютера знімається з підставки і працює окремо.

Дисплей має світлодіодне підсвічування і підтримує мультитач (розпізнає до 10 торкань). Роздільна здатність дисплея ASUS поки не уточнюється.

Що цікаво, при натисканні однієї кнопки пристрій переходить з основної ОС Windows 8 в режим Android.

Незважаючи на те, що монітор при відключенні працює як планшет, це не повноцінне окремий пристрій. І ви не зможете забрати його з собою, скажімо, з дому на роботу. Навіть якщо у вас дуже містка сумка. Насправді відокремлюємий дисплей працює як бездротовий монітор, підключаючись до док-станції, в якій міститься основне «залізо». А це означає, що від док-станції далеко відійти не вийде.

Ніяких конкретних деталей про нутрощах моноблоко-планшета не розкривається. Невідомо поки, коли буде реліз і що буде написано на ціннику в магазині. Будемо сподіватися, що серцем системи є потужний процесор Intel Core третього покоління, супроводжуваний великою кількістю оперативної пам’яті і яким-небудь твердотілим накопичувачем.