Aqara представила сенсорну панель для ефективного управління розумним будинком

0
6

Китайська компанія Aqara, яка, до речі, є партнером Xiaomi, представила нову сенсорну панель, за допомогою якої можна легко управляти системою “розумний дім”. Aqara Smart Bedroom Set відноситься до технології інтернету речей. Ця смарт-панель з датчиками, сенсорами, розетками та іншими пристосуваннями, з допомогою яких можна регулювати практично все знаходиться в будинку. Поставивши сенсор біля ліжка, людина зможе включити світло, кондиціонер, зволожувач повітря, і все це, навіть не встаючи. Також за допомогою панелі можна запрограмувати пристрій на включення в певний час.

Також панель в реальному часі вимірює температуру повітря, вологість і рівень світла. Визначаючи все це, розумна система сама може приймати рішення про включення обігріву, зволожувача або лампи. Також можна підключити панель до інших побутових пристроїв. Це роблять через блютуз або безпровідний інтернет.

На китайський ринок новинка вже вийшла. Там вона коштує 114 доларів. Можливо, вона і потрапить на світовий ринок, але стверджувати це поки фахівці не беруться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я