Apple розповіла про зміни, які будуть внесені в iPhone 9

0
8

Вже з’явилася інформація про те, яким буде iPhone 9. Все це, звичайно, дуже цікаво, враховуючи той момент, що на ринки ще не вийшов і iPhone 8. За інсайдерською інформацією, дев’ята модель гаджета з’явиться тільки через рік. Але вже відомо, які основні особливості вона буде мати.

Стало відомо, що iPhone 9 буде безрамковий. У пристрої буде OLED-display величезного розміру і нестандартної форми. На подібне обставина вказує той факт, що Apple замовила у компанії Samsung дуже багато безрамкових дисплеїв. Буде придбано кілька десятків мільйонів виробів. Швидше за все вони і будуть використані при виробництві iPhone 9.

Дисплей нової моделі гаджета буде більше, ніж зазвичай. Його діагональ складе 5,28 дюйма. У сьомій моделі вона була лише 4,7 дюйма.

Варто відзначити, що картинка на дисплеї iPhone 9 зможе виводитися на всій площі дисплея, так як для цього буде звільнено багато місця. Для цього багато функцій буде зосереджено в одному місці. Таке нововведення допоможе підвищити попит на смартфони від Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я