Apple опублікувала звіт про рекордні доходи на перший квартал 2012 року

0
5

Отже, настав час підбивати підсумки. Принаймні, підсумки за перший квартал фінансового 2012 року, що і зробила з помпою корпорація Apple, повідомивши про рекордні доходи в розмірі понад 46 мільярдів доларів.

Як видно з результуючих чисел, купертінская команда почувається чудово і готова підкорювати нові вершини: компанія поставила рекорд, «згенерувавши» в першому кварталі фінансового 2012 46,33 мільярда доларів, з яких 13,06 мільярда доларів – чистий прибуток. При цьому останнє число становить цілу половину річного прибутку компанії (якщо говорити про прибуток за минулий рік). До речі про минуле годе – за аналогічний період 2011-го Apple отримала всього 26,74 мільярда доларів доходів (і 6 млрд. $ прибутку відповідно), що вдвічі менше, ніж у цьому році.

У загальному і цілому за перший фінансовий квартал поточного року компанія продала 15,4 мільйона планшетів iPad, 15,4 мільйона мультимедійних плеєрів iPod і 5,2 мільйона «Макінтошів».

До речі, кількість реалізованих «Маків» дивно зросло в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, якщо висловлюватися точніше – на цілих 26 відсотків, що трохи не відповідає традиційно «плоскому» графіком зростання ринку стаціонарних ПК. Навіть Apple TV задовольняється рекордними продажами – 1,4 мільйона приставок, чи жарт?

Але найбільш значимий ріст, звичайно ж, показало підрозділ компанії, що займається смартфонами. Apple вдалося реалізувати за перший квартал 2012 року цілих 37 мільйонів «айфонів», а це на 128 відсотків більше, ніж за той же період в минулому році!

Іншими словами, яблучний гігант перевершив в цьому плані всі очікування аналітиків (і, напевно, навіть свої власні). Тепер Apple впевнено повернулася на тверду позицію лідера, відправивши свого головного конкурента – компанію Samsung – назад на друге місце (Samsung, до слова, у першому кварталі також продав вражаючу кількість смартфонів – 35 мільйонів, якщо бути точними).

Таким чином, добру половину (24,4 мільярда) загальної виручки Apple отримала саме від продажів телефонів iPhone і аксесуарів до них. Більш того, Apple стверджує, що другий квартал виявиться теж «гарячим», не настільки, як перший, але все ж кращим, ніж у минулому році, завдяки «якимось новим пристроям» в лінійках продукції компанії…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я