Apple оновила свій патент на гнучкі дисплеї

0
7

Сьогодні, 13 жовтня, стало відомо, що американська компанія Apple вирішила оновити свій патент на дисплеї, які можуть згинатися. Дана інформація була виявлена на інтернет сторінці Бюро патентів США, що підтверджує опубліковану раніше відомими інсайдерами інформацію про те, що компанія цікавиться гнучкими дисплеями. Про це пише світова преса.

Повідомляється, що це всього лише оновлення патенту від попереднього року. Стосується заявка тих гаджетів, які мають гнучку частину. І в будь-який момент можна скласти, в кишені було більш зручно. Судячи з інформації, яка задумка буде реалізована без швів і шарнірів, тому для цього потрібно згинається дисплей.

Раніше публікувалася інформація про те, що компанія Apple разом з LG займається розробкою гнучких дисплеїв. Сьогодні ж єдиним постачальником екранів для iPhone X є південнокорейський гігант Samsung. В Apple сказали, що ніхто, крім Samsung, на сьогоднішній день не може забезпечити необхідну якість. Найімовірніше, Аpple доведеться Домовитися з іншими розробниками, так як південнокорейський бренд є прямим конкурентом американської компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я