Android-планшет Toshiba Excite готується до релізу

3

Коли Toshiba оголосила про випуск свого першого Android-планшета, це виглядало дуже вражаюче – з одного боку були неймовірні чутки, з іншого боку – одна з кращих на той момент конфігурацій в плані заліза.

Тоді перша серія планшетів під назвою Toshiba Thrive здавалася справжнім хітом. На жаль, особливо яскравого хіта не вийшло і сьогодні пристрій здається досить габаритним і незграбним серед собі подібних. Напевно, у зв’язку з цим гігант електроніки та важкої промисловості з Японії вирішив зробити нову спробу і заслати на ринок наступну ітерацію – Toshiba Excite.

Новий планшетник був представлений приблизно тиждень тому і націлений на конкуренцію з Samsung Galaxy Tab 10.1. Він оснащується 1,2 ГГц двоядерним процесором Texas Instruments OMAP4, 10,1″ дисплеєм з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів, товщина його корпуса не перевищить 7,7 міліметрів, на лицьовій частині можна буде знайти 2 МП камеру, на звороті – 5 МП, а всередині – 16 або 32 ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

Що цікаво, вчора сайт Mobile Syrup з посиланням на Toshiba повідомив, що «пігулка» з’явиться у продажу вже в лютому наступного року. Чи буде планшет хітом? Поки невідомо, почекаємо до лютого. Головні побоювання викликають нинішні темпи розвитку портативних гаджетів і їх вмісту – в наші часи планшети можуть застаріти ще не вийшовши на ринок в заплановані терміни.