Анальгін викликає серйозне захворювання крові, – вчені

4

Сьогодні, 26 жовтня, стало відомо про те, що такий загальновідомий і дуже поширений в нашій країні препарат як анальгін є досить небезпечним – він викликає серйозне захворювання крові.
В Україні популярність анальгіну заснована на доступності і дуже низькою ціною. Але ніхто при покупці не вказує на те, що вплив цього ліки є дуже небезпечним для людського здоров’я.

Тим не менш, дослідження, які були проведені міжнародними вченими напередодні, доводять, що застосування цього препарату може спричинити невиправданими ризиками. Зокрема, частий і довгостроковий прийом анальгіну викликає агранулоцитоз – страшне захворювання крові та лімфатичної системи. При його виникненні рівень спеціальних лейкоцитів знижується, і організм не може боротися з більшістю бактерій та інфекцій. Крім того, під час вживання анальгіну серйозно страждає печінка, падає тиск, може статися алергія і навіть анафілактичний шок.

У зв’язку з цим ВООЗ прийняли рішення прийняти заходи по огорожі громадян від вживання анальгіну. А дітям до 12 років препарат і зовсім заборонити.