Американські вчені змогли знайти лікування проти 99 відсотків штамів ВІЛ-інфекції

0
4

Національний інститут охорони здоров’я Сполучених Штатів Америки повідомив про розробку антитіла, яке здатне знищувати 99 відсотків штамів такого небезпечного захворювання, як ВІЛ-інфекція. Успіху вдалося досягти завдяки спільній роботі з фармацевтичною фірмою Sanofi.

Для створення супер-антитіла вченим довелося поєднати три антитіла. Всі вони мали природне походження. Потім отримане засіб вводили мавпам. Піддослідні тварини реагували на ліки нормально. Жодна з них після отриманої сироватки не захворіла ВІЛ, хоч заражали всіх. Це вказує на те, що антитіла ефективні. Вони швидко і добре діють. Всього піддослідних мавп було 24.

На 2018 рік призначено клінічні випробування цього препарату. Після цього, можливо, його почнуть застосовувати у лікарнях. Міжнародне товариство по боротьбі з ВІЛ вже дало коментарі з даного приводу. Там заявили, що винахід такого антитіла є проривом у лікуванні страшної хвороби.

Варто відзначити, що раніше ВІЛ дуже погано піддавався лікуванню з-за того, що він маскувався. Імунна система людини не могла його виявити і, отже, перемогти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я