Американські дрони перетворяться в снайперів

0
7

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки надає сприяння фірмі Duke Robotics, що займається технічними розробками. Ця компанія вже виправдала покладені на неї надії. Її співробітники вже придумали, як оснащувати дрони смертельною зброєю. Подібних розробок у Duke Robotics вже дуже багато.

За основу фахівці взяли звичайний квадрокоптер. Вони оснащують такий безпілотник цими кулеметами і снайперськими гвинтівками. Іноді прикріплюють і гранатомети, словом, все, що має таку вагу, який може витримати безпілотне літальний пристрій.

Всього цього фахівці американської компанії досягають завдяки посиленому кріпленню. Його зробили більш надійним, здатним витримувати значні вантажі. Крім того, було вжито заходів, які дозволяють вирівняти рівновагу завантаженого квадрокоптера.

Варто відзначити, що таким бойовим квадрокоптером можна буде керувати на відстані. Дистанційно також буде працювати зброю. При цьому фахівці відзначають, що поки що масово такі безпілотники випускатися не будуть. Пристрої поки що тільки продемонстрували громадськості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я