Amazon отримує новий цікавий патент

0
8

Amazon готує до реалізації свою чергову розробку. Вона потрібна для поліпшення організації роботи торгового гіганта. Нововведення вже хочуть запатентувати. Мова йде про систему підводного зберігання контейнерів з товарами, яка дозволила б зберігати більше речей, а відповідно швидше реагувати на замовлення.

Передбачається, що контейнери будуть затоплювати в будь-якій водоймі. На практиці це може бути навіть яма з водою іл стандартний басейн. Головна умова – достатня глибина. Там будуть розташовані вантажі. Їх обладнають надувними мішками і резервуарами з повітрям. Після активації останні надуются і з їх допомогою контейнер випливе на поверхню. Робити це збираються за допомогою голосових команд. Їх будуть вимовляти люди або ж роботи.

Також розглядається варіант транспортування вантажем по підземним водним каналах. Це прискорить процес та зменшить витрати. Адже традиційні вантажівки вимагають палива для заправки, крім цього вони можуть затриматися з-за пробок. Під землею ж всього цього не буде. По воді контейнери будуть рухатися самі, працюючи з допомогою команд.