Airbus представила швидкісний вертоліт-робот

0
5

У знаменитій аерокосмічної компанії Airbus розробляють пасажирські роботи-авіалайнери, яким для роботи не потрібно наявність пілотів. Звичайно, це не станеться в недалекому майбутньому, але вчені вже почали роботу над впровадженням роботів в авіасудна.

Першою спробою створити робот-гелікоптер стала модель під назвою VSR700 Optionally код пілотованих Vehicle (OPV). Це дослідний зразок, який кілька днів тому здійснив свій перший політ.

В ході першого експериментального польоту вертоліт виконав ряд простих дій. Це зліт і посадка, зависання в повітрі, польоти в різні сторони. В кабіні вертольота для підстраховки пілот, але він ніяк задіяний не був. У разі збоїв в роботі автоматики він повинен був взяти на себе управління польотом.

Досвідчений політ пройшов більш ніж успішно, як стверджують розробники. Планується, що остаточний варіант вертольота зможе перебувати в повітрі безперервно до 10 годин і піднімати вантаж вагою до 250 кілограм.

Планується, що такі безпілотні вертольоти незабаром будуть оснащуватися різними видами датчиків з метою застосування їх у якості тактичних апаратів. Вони зможуть виконувати розвідувальні місії для армій різних країн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я