4 ознаки раку щитовидної залози, які ви ніколи не повинні ігнорувати

0
6

Якщо ви помітили ці симптоми, у вас може бути рак щитовидної залози, який потребує лікування. Це смертельно небезпечне захворювання, більшість видів якого виявляється випадково. Лікарі зазвичай знаходять його, коли пацієнти проходять процедуру УЗД, КТ-сканування або МРТ з іншої причини.

Медики стверджують, що самі вузли рідко помітні. Майкл Туттля, доктор медицини, ендокринолог з Центру раку Меморіалу Слоуна Кеттеринга, каже, що пацієнти повинні бути дуже уважними, оглядаючи свою шию на наявність вузликів. Чоловіки часто знаходять вузлик при голінні, в той час як жінки можуть помітити його під час макіяжу. Близько 90 відсотків вузликів щитовидної залози є доброякісними, але всі форми потребують діагностики.

У рідкісних випадках вузлик, зокрема раковий, може виходити за межі щитовидної залози, пошкоджуючи цей нерв і впливаючи на ваш голос. Тому одним із симптомів раку є хрипкий голос. Також одним з ознак раку може стати хронічний кашель, який ніяк не вдається вилікувати, і біль під час ковтання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я